Kineziterapija / Radiodažnis

PASLAUGOS:

Kineziterapija

Kineziterapija kūdikiams iki 3 metų

Kineziterapija kūdikiams yra reikalinga profilaktikos priemonė. Užsiėmimų metu formuojami bei skatinami įgūdžiai, reikalingi kiekvienam raidos etapui. Užsiėmimų metų siekiama išmokyti kūdikį teisingų judesių, normalizuoti raumenų tonusą. Taikoma aktyvi bei pasyvi kineziterapija, po kurios kūdikiai ramiau miega, būna atsipalaidavę.

Taip pat kineziterapeutė gali sudaryti specializuotas gydomosios mankštos programas bei atskiras programas vaikams ir kūdikiams, sergantiems neurologinėmis ligomis: Dauno sindromu, cerebriniu paralyžiumi, neišnešiotiems kūdikiams.

Masažai ir kitos kineziterapijos priemonės kūdikiui ar vaikui taikomos, jei pastebima skoliozė, kreivapėdystė, nervų sistemos ligos. Kineziterapijos būdai mažiems vaikams gali būti ne tik priemonė pašalinti tam tikrą problemą, bet tai iš tiesų veikia ir jų nuotaiką: vaikai tampa ramesni, mažiau verkia, pagreitėja jų medžiagų apykaita, taip pat padidėja apetitas.

30 min

25 Eur

Kineziterapija vaikams nuo 3 iki 12 metų

Kineziterapija vaikams yra puiki profilaktikos priemonė, siekiant išvengti skoliozės, plokščiapadystės, X ar O kojų formos koregavimui.

Kineziterapija taip pat taikoma vaikams, sergantiems neurologinėmis ar judamojo aparato ligomis. Užsiėmimų metu skatinamas taisyklingas judesys, koreguojamos esamos kontraktūros bei normalizuojamas raumenų tonusas.

Kineziterapeutė gali sudaryti specializuotas gydomosios mankštos programas bei atskiras programas vaikams ir kūdikiams, sergantiems neurologinėmis ligomis: Dauno sindromu, cerebriniu paralyžiumi, neišnešiotiems kūdikiams.

Masažai ir kitos kineziterapijos priemonės kūdikiui ar vaikui taikomos, jei pastebima skoliozė, kreivapėdystė, nervų sistemos ligos. Kineziterapijos būdai mažiems vaikams gali būti ne tik priemonė pašalinti tam tikrą problemą, bet tai iš tiesų veikia ir jų nuotaiką: vaikai tampa ramesni, mažiau verkia, pagreitėja jų medžiagų apykaita, taip pat padidėja apetitas.

45 min

30 Eur

Individuali kineziterapija (aktyvi / pasyvi)

Individualus kineziterapijos užsiėmimas pradedamas po kineziterapeuto konsultacijos, kurios metu nurodomi artimieji ir tolimieji tikslai bei uždaviniai. Užsiėmimų metu taikomos pagalbinės priemonės, tokios kaip kamuoliai, lazdos, elastinės juostos, volai ir kiti.

Taikant aktyvią ir pasyvią kineziterapiją, siekiama maksimaliai atstatyti sutrikusią funkciją, judesio amplitudę bei pagerinti fizinę būklę. Kineziterapeutas, atsižvelgdamas į kliento tikslus, sveikatos ir fizinio pasirengimo lygį, konsultacijos metu nustatytus sutrikimus, parenka tikslingus pratimus, juos pademonstruoja ir išmoko taisyklingos jų atlikimo technikos.

45 min

35 Eur

REDCORD individuali kineziterapija

REDCORD – universali reabilitacijos ir sportavimo priemonė, kuri tinka visiems. Dabar dauguma žmonių, net ir jaunų, skundžiasi varginančiais nugaros, juosmens arba kaklo skausmais. Šie skausmai plinta ir į kitas kūno dalis: kojas, rankas, galvą. Ši terapija padės atsikratyti skausmo minimaliomis pastangomis.

Pratimai su REDCORD terpaijos įranga paremti viso kūno atskirų dalių laisvo kybojimo koncepcija. Lengva ir saugu, daug siūlomų pratimų ir metodikų, pvz.: mobilizacijos, tempimo, atpalaidavimo ir stiprinimo. Treniruotė, dirbant su REDCORD sistema, gali užtrukti nuo 15 minučių iki 2 valandų, priklausomai nuo to, koks yra užsiėmimo tikslas ir kokiu intenstyvumu bus dirbama.

Vienas iš pagrindinių privalumų yra tai, kad per trumpą laiką, galima įtraukti daug raumenų grupių ir pasiekti maksimalių rezultatų.

45 min

35 Eur

Radiodažnis veidui ir kūnui

Mūsų centro klientams siūlome kūno ir veido procedūras radiodažnio aparatu. Tecar 905 CRV – tai pirmas pasaulyje aparatas, gebantis kontroliuoti, matuoti ir valdyti radio dažnio energiją, taikomą biologiniams audiniams. Tai estetinės medicinos aparatas, kuris apjungia radio dažnio energiją ir transderminį perdavimą, kurio metu skirtingos masės molekulės yra įvedamos į ląsteles ir tarp ląstelių.

Rezultatas matomas jau po pirmosios procedūros, oda tampa labiau įsitempusi, stangresnė. Ilgalaikis efektasatsiranda, atlikus procedūrų kursą. Procedūras rekomenduojama atlikti du kartus per savaitę iki 10 procedūrų. Toks kursas kartojamas kartą per 2 – 3 metus.

Veidas (tik radiodažnis / su medžiagomis)

60 min

45/60 Eur

Kaklo sritis (tik radiodažnis / su medžiagomis)

20 min

20/25 Eur

Veidas + kaklas (tik radiodažnis / su medžiagomis)

50 min

55/70 Eur

Kaklas + dekolte (tik radiodažnis / su medžiagomis)

60 min

45/60 Eur

Pilvo sritis (tik radiodažnis / su medžiagomis)

30 min

35/45 Eur

Šlaunys, sėdmenys (tik radiodažnis / su medžiagomis)

50 min

60/75 Eur

Rankos: žąstai (tik radiodažnis / su medžiagomis)

30 min

25/35 Eur

Rankos: plaštakos iki alkūnių (tik radiodažnis / su medžiagomis)

30 min

25/35 Eur

Radiodažnio procedūra vienai veido zonai su hialurono filerio įvedimu

30 min

30/40 Eur

Radiodažnio procedūra veidui su hialurono filerio įvedimu

60 min

90 Eur

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras