Kirpykla

Kirpykloje Jūsų laukia jauki aplinka ir ypatingas dėmesys klientui. Kirpyklos svečius pasitinka elegantiškas ir šiuolaikinis interjeras. Kokybiški bei stilingi baldai, specialus apšvietimas sukuria jaukią atmosferą klientams ir kirpykloje dirbantiems meistrams. Mūsų kirpėjai stilistai, dirbantys tik su profesionalia kosmetika, padės Jums išsirinkti tinkamiausią kirpimą ir plaukų spalvą, sušukuos pagal naujausias mados tendencijas ir individualų Jūsų norus. Kirpykloje dirbantys meistrai suteiks Jums vertingų patarimų,pakonsultuos plaukų priežiūros klausimais, pasiūlys Jums labai platų kosmetikos priemonių namų linijos asortimentą.

Kirpyklos klientus kviečiame ir skatiname orientuotis į ilgalaikį rezultatą, todėl siūlome rūpintis ne tik plaukų grožiu bet ir jų sveikata. Savo svečiams atliekame plaukus puoselėjančias, plaukų slinkimą mažinančias procedūras, galvos odos šveitimą, galvos masažą. SPA plaukų procedūros atliekamos su produktais, kurie atstato galvos odos drėgmės balansą, sustiprina ir suteikia plaukams gyvybingumo,lankstumo bei žvilgesio. SPA procedūrų metu naudojami produktai parenkami atsižvelgiant į kliento poreikius ir plaukų būklę

Kirpykloje laukiami visi: ir moterys, ir vyrai, ir vaikai. Visiems turime ką pasiūlyti. Nuolatos keliame kvalifikaciją, sekame naujausias mados tendencijas ir savo žinias pritaikome rūpindamiesi Jūsų plaukų grožiu.
Kirpyklos teikiamos paslaugos : moterų, vyrų, vaikų kirpimas, plaukų dažymas, plaukų keratininis
tiesinimas, šukavimas, proginės šukuosenos, plaukų tatuiruotės, plaukus puoselėjančios procedūros.
Kirpyklos meistrai dirba su profesionalia italų gamybos Kemon kosmetika ir su amerikietiška Matrix kosmetika.

Kemon

Kemon siūlo keletą linijų, kuriomis siekiama patenkinti daugelį profesionalių plaukų stilistų poreikius. Itin aukštos kokybės standartų laikymąsi užtikrina labai griežta kontrolė – gamybos procese produktai įvairiose stadijose (nuo žaliavų iki galutinio pakavimo) testuojami daugiau nei 50 kartų.Kemon– kokybės ir italų stiliaus ambasadoriai. Kemonturi savo stiliaus laboratoriją, sukurta ir novatoriška kirpėjų mokymo metodika, tapusi Grožio ir Kirpimo meno mokyklos mokymo programos pagrindu. Šiuo metu yra keletas Kemon Mokymo centrų Italijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Plaukų kirpimas

Vyriškas kirpimas

15 Eur

Moteriškas kirpimas

20-25 Eur

Vaikiškas  kirpimas

10 Eur

Plaukų tatuiruotė

5 Eur

Afro kasyčių pynimas

nuo 80 Eur

Dažymas

(kaina nurodyta su dažais, be kirpimo)

Plaukų šaknų dažymas

25-35 Eur

Vidutinio ilgio plaukų dažymas

35-45 Eur

Ilgų plaukų dažymas dažymas

45-60 Eur

Dažymas sruogelėmis

60-80 Eur

Sudėtingas dažymas  ombre, balayageo..

80-120 Eur

Šukuosenos ir kitos procedūros

Tiesinimas keratinu 1ml. – 1,50 eur.

60-100 Eur

Kasdieninis šukavimas

15-25 Eur

Proginė, vakarinė šukuosena

(Bandomoji šukuosena 50 proc. pigiau)

 

30-45 Eur

Procedūros plaukams ir galvos odai

Plaukų struktūrą atstatanti procedūra 

Procedūra  sukurta jautriems, pažeistiems, trapiems plaukams, kuriems reikia atkurti visą plauko struktūrą, suteikti vientisumo, sugrąžinti tvirtumą ir grožį.

 

21-25 Eur

Šveičiamoji galvos odos procedūra

Procedūros metu išvaloma galvos oda, sumažėja plaukų slinkimas, pagreitėja augimas, atsiranda blizgesys. Tinka pleiskanotai, besiriebaluojančiai odai gydyti.

 

15-21 Eur

Raminamoji procedūra jautriai galvos odai 

21-25 Eur

Plaukų slinkimą stabdanti procedūra 

21-25 Eur

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras