PLAUKAI

PASLAUGOS:

Mūsų kirpykla Jums siūlo jaukią aplinką ir ypatingą dėmesį kiekvienam klientui. Kirpyklos svečius pasitinka elegantiškas ir šiuolaikinis interjeras. Kokybiški bei stilingi baldai, specialus apšvietimas sukuria jaukią atmosferą klientams ir kirpykloje dirbantiems meistrams. Mūsų kirpėjai stilistai, dirbantys tik su profesionalia kosmetika, padės Jums išsirinkti tinkamiausią kirpimą ir plaukų spalvą, sušukuos pagal naujausias mados tendencijas ir individualų Jūsų norus. Kirpykloje dirbantys meistrai suteiks Jums vertingų patarimų, pakonsultuos plaukų priežiūros klausimais, pasiūlys Jums labai platų kosmetikos priemonių namų linijos asortimentą.

Kirpykla kviečia ir skatina orientuotis į ilgalaikį rezultatą, todėl siūlome rūpintis ne tik plaukų grožiu, bet ir jų sveikata. Savo svečiams atliekame plaukus puoselėjančias, plaukų slinkimą mažinančias procedūras, galvos odos šveitimą, galvos masažą. SPA plaukų procedūros atliekamos su produktais, kurie atstato galvos odos drėgmės balansą, sustiprina ir suteikia plaukams gyvybingumo bei žvilgesio. SPA procedūrų metu naudojami produktai parenkami, atsižvelgiant į kliento poreikius ir plaukų būklę.

Mūsų meistrai dirba tik su profesionaliomis plaukų priemonėmis. Vienos iš jų – Kemon italų plaukų kosmetika. Šis ženklas siūlo keletą linijų, kuriomis siekiama patenkinti daugelį profesionalių plaukų stilistų poreikius. Itin aukštos kokybės standartų laikymąsi užtikrina labai griežta kontrolė – gamybos procese produktai įvairiose stadijose (nuo žaliavų iki galutinio pakavimo) testuojami daugiau nei 50 kartų.

Plaukų kirpimas

Moteriškas kirpimas 

30-35 Eur

Vyriškas kirpimas

20-25 Eur

Vyriškas kirpimas + tonavimas vyriškais dažais

35 Eur

Vaikiškas kirpimas iki 12 metų

15-17 Eur

Barzdos modeliavimas

15-20 Eur

Dažymas

(kaina nurodyta su dažais, be kirpimo)

Trumpų plaukų dažymas

40-55 Eur

Vidutinio ilgio plaukų dažymas

55-75 Eur

Ilgų plaukų dažymas

65-85 Eur

Dažymas sruogelėmis

80-130 Eur

Sudėtingas dažymas: Ombre/Belayage/Airtouch technikomis

90-150 Eur

Plaukų tonavimas

35-55 Eur

Plaukų šaknų dažymas

45 Eur

Plaukų šaknų dažymas + tonavimas

65-85 Eur

Šukuosenos ir kitos procedūros

Ilgalaikis tiesinimas keratinu

70-130 Eur

Kasdieninis šukavimas

20-25 Eur

Proginė, vakarinė šukuosena

(bandomoji šukuosena 50 proc. pigiau)

40-50 Eur

Procedūros plaukams ir galvos odai

Plaukų struktūrą atstatanti procedūra su Kemon

Procedūra sukurta jautriems, pažeistiems, trapiems plaukams, kuriems reikia atkurti visą plauko struktūrą, suteikti vientisumo, sugrąžinti tvirtumą ir grožį.

35 Eur

Šveičiamoji galvos odos procedūra

Procedūros metu išvaloma galvos oda, sumažėja plaukų slinkimas, pagreitėja augimas, atsiranda blizgesys. Tinka pleiskanotai, besiriebaluojančiai odai gydyti.

25 Eur

Aliejinė holistinė terapija plaukams Naturalmente

Gamtos prisilietimas per terapines šiltųjų aliejų procedūras. Simondcijų aliejinė proc. – drėkinanti rekonstrukcija dehidratuotiems, sausiems, chemiškai paveiktiems plaukams. Saldžiųjų Migdolų aliejinė proc. – gilus maitinimas nualintiems, šiukštiems, chemiškai pažeistiems plaukams. Procedūrą vainikuoja Mineralų krioklys, kuris veikia plaukus antistresiškai ir papildo gamtiniais mineralais. Rezultatas – minkšti, glotnūs, žvilgantys plaukai ir begalinis komforto jausmas.

45-55 Eur

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras