Kirpykla

Kirpykloje Jūsų laukia jauki aplinka ir ypatingas dėmesys klientui. Kirpyklos svečius pasitinka elegantiškas ir šiuolaikinis interjeras. Kokybiški bei stilingi baldai, specialus apšvietimas sukuria jaukią atmosferą klientams ir kirpykloje dirbantiems meistrams. Mūsų kirpėjai stilistai, dirbantys tik su profesionalia kosmetika, padės Jums išsirinkti tinkamiausią kirpimą ir plaukų spalvą, sušukuos pagal naujausias mados tendencijas ir individualų Jūsų norus. Kirpykloje dirbantys meistrai suteiks Jums vertingų patarimų,pakonsultuos plaukų priežiūros klausimais, pasiūlys Jums labai platų kosmetikos priemonių namų linijos asortimentą.

Kirpyklos klientus kviečiame ir skatiname orientuotis į ilgalaikį rezultatą, todėl siūlome rūpintis ne tik plaukų grožiu bet ir jų sveikata. Savo svečiams atliekame plaukus puoselėjančias, plaukų slinkimą mažinančias procedūras, galvos odos šveitimą, galvos masažą. SPA plaukų procedūros atliekamos su produktais, kurie atstato galvos odos drėgmės balansą, sustiprina ir suteikia plaukams gyvybingumo,lankstumo bei žvilgesio. SPA procedūrų metu naudojami produktai parenkami atsižvelgiant į kliento poreikius ir plaukų būklę

Kirpykloje laukiami visi: ir moterys, ir vyrai, ir vaikai. Visiems turime ką pasiūlyti. Nuolatos keliame kvalifikaciją, sekame naujausias mados tendencijas ir savo žinias pritaikome rūpindamiesi Jūsų plaukų grožiu.
Kirpyklos teikiamos paslaugos : moterų, vyrų, vaikų kirpimas, plaukų dažymas, plaukų keratininis
tiesinimas, šukavimas, proginės šukuosenos, plaukų tatuiruotės, plaukus puoselėjančios procedūros.
Kirpyklos meistrai dirba su profesionalia italų gamybos Kemon kosmetika ir su amerikietiška Matrix kosmetika.

Kemon

Kemon siūlo keletą linijų, kuriomis siekiama patenkinti daugelį profesionalių plaukų stilistų poreikius. Itin aukštos kokybės standartų laikymąsi užtikrina labai griežta kontrolė – gamybos procese produktai įvairiose stadijose (nuo žaliavų iki galutinio pakavimo) testuojami daugiau nei 50 kartų.Kemon– kokybės ir italų stiliaus ambasadoriai. Kemonturi savo stiliaus laboratoriją, sukurta ir novatoriška kirpėjų mokymo metodika, tapusi Grožio ir Kirpimo meno mokyklos mokymo programos pagrindu. Šiuo metu yra keletas Kemon Mokymo centrų Italijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Matrix

Matrix- pirmaujantis profesionalus amerikiečių prekės ženklas pasaulyje, suteikiantis viso pasaulio grožio meistrams prieinamas pažangiausias produktų inovacijas.Matrix siūlo visų poreikius tenkinančius produktus ir gali džiuginti daugumai prieinama kaina.Matrix priemonės siūlo plačią įvairovę plaukų priežiūros, plaukų spalvos ir plaukų tekstūros priemonių, padedančių formuoti šukuoseną, išsaugoti sveikus plaukus ir rūpintis jų grožiu, iš visos įvairovės atrandant priemones, tinkančias kiekvieno skirtingiems plaukų tipams.

  Kirpyklos paslaugos

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras