Klasikiniai masažai

Kobido veido masažas (Išskirtinė procedūra)

Japoniškas imperatoriškas veido masažas.
Lengvas, švelnus ir greitas – lyg drugelio sparnų plazdėjimas, stiprus ir energingas – lyg jūros bangų plakimas ar iškilminga simfonija. Paprastas ir kartu sudėtingas, vos juntamas ir kartu galingas veidą atjauninantis veido masažas. Tai japonų veido masažo technikos ir Rytų Azijos natūraliosios medicinos derinys, vienas veiksmingiausių veido masažų. Tai puiki galimybė patirti vidinės ramybės bei harmonijos sukurtą grožį.

 

60/90 min

40/50 Eur

Face Gym Lift  veido masažas

Face Gym Lift tai giliųjų veido, kaklo ir dekolte raumenų masažas, kurio efektas ne tik itin veiksmingas, bet ir labai greitas! FaceGym Lift masažo paskirtis yra padidinti raumenų tonusą, suaktyvinti odos ir raumenų kraujotaką, suteikti veidui stangrumo, jaunatviškumo ir sugrąžinti odos spindesį!

Efektas pasiekiamas itin greitai, nes procedūros metu naudojama ne tik speciali masažo technika, skirta atpalaiduoti giliesiems veido raumenims, bet ir prabangūs THALION produktai.

Rezultatas: oda akimirksniu įgauna rausvumo, gyvybingumo – pagrindinių jaunystės ir sveikos odos požymių!

45 min

25 Eur

Atpalaiduojantis veido masažas

Reguliarus veido masažas padeda ilgiau odai išlikti  stangriai ir skaisčiai. Masažas atgaivina ir jaunina senstančią odą. Masažuojant veido raumenis, aprūpinami krauju poodiniai audinių sluoksniai, odos ląstelės geriau pasisavina maitinamąsias medžiagas.

30 min

17 Eur

Klasikinis nugaros arba viso kūno masažas

Pagerina audinių medžiagų apykaitą, suaktyvina kraujotaką, didina raumenų darbingumą ir ramina nervų sistemą. Rekomenduojamas jaučiant įtampą, stresą, esant bendram kūno įsitempimui. Šalina nuovargį.

30-60-90 min

21/35/49 Eur

Veidas+kaklas (tik radiodažnis/ su medžiagomis)

50 min

45/60 Eur

Nugaros masažas su medumi 

Masažas su medumi aktyviai gerina kraujotaką net ir giliausiuose odos bei raumenų sluoksniuose. Tokiu būdu audiniai ir vidaus organai tinkamai aprūpinami deguonimi bei kitomis svarbiomis medžiagomis.

Skatinama detoksikacija ir aktyvinamas toksinų pasišalinimas. Tai daro teigiamą poveikį gerai savijautai ir svoriui.

Medus puoselėja, maitina, drėkina ir lygina odą. Ji tampa švelni, elastinga ir stangresnė.

45 min

30 Eur

Relaksacinis viso kūno masažas

Tai viso kūno masažas, kuris padeda atsipalaiduoti, sumažina įtampą ir stresą. Jo dėka pasiekiama visiška ramybė ir energetinis balansas.

60 min

40 Eur

“Boso” masažas 

Rekomenduojamas vyrams. Tai klasikinis  galvos, nugaros, rankų masažas. Mažina fizinį ir emocinį nuovargį.Atpalaiduoja sprando ir nugaros raumenis.

45 min

30 Eur

Visiško atsigavimo procedūra

Atpalaiduoja kūną ir protą. Druskos šveitikliu atliekamas kūno odos pilingas. Atliekamas švelnus masažas su masažiniu kremu ar aliejumi. Oda tampa minkšta, švelni ir kvepianti.

60 min

45 Eur

Vaikų masažas (2-12 metų)

atpalaiduoja kūno raumenis, ramina, sumažina dirglumą, grąžina gerą savijautą

30-45 min

15/25 Eur

Giluminių raumenų nugaros arba  viso kūno masažas 

Giliųjų audinių masažas skirtas jungiamajam audiniui atkurti.Masažo tikslas -atkurti normalų fascijos ir sausgyslių ilgį.Šis masažas padeda padidinti judesių apimtis pažeistame segmente, pagerina raumeninio audinio funkcijas, gerina laikyseną, mažina skausmus.Pasikeitimai atsiranda iš karto arba po 1-3 valandų. Paūmėjimų būti neturėtų. Giliųjų audinių masažas pakelia masažo specialistą į aukštesnį lygį ir kelia aukštesnius reikalavimus anatomijos ir biomechanikos žinioms.Šis darbas neleidžia mechaninio požiūrio į masažą, būtina jausti audinį ir suprasti kas su juo vyksta.

45-60 min

35/50 Eur

Holistinis masažas „Kūno laisvė“

Išskirtinė procedūra

Masažas atliekamas pagal Rutos  Stratkauskienės  autorinę metodiką
Tai holistiškai ( sistemiškai) visą organizmą veikiantis masažas. Metodika sukurta iš dviejų etapų:
– Atliekamas dinaminis viso kūno sąnarių atblokavimas( be aliejaus), to dėka giliai atpalaiduojama nervų sistema, gerėja ir aktyvėja limfotaka, tiesiogiai veikiamas viso kūno judamasis aparatas( sąnariai), raiščiai, sausgyslės, fascijos, raumenys. Masažo dėka gerėja sąnario kapsulės trofika todėl aktyviau gaminasi sinovialinis sąnarių skystis.
– Pečių juostos, kaklo, galvos masažas, naudojant aliejų ar masažinį kremą.
Tai yra ypač efektyvus masažas, suteikiantis kūno laisvės pojūtį.
Rekomenduojama atlikti profilaktiškai, kombinuojant su įvairiomis SPA procedūromis, klasikiniu ar kitokiu masažu.

45 min

30 Eur

Hemolimfodrenažinis masažas

Mažina celiulito požymius ir skatina lieknėjimo procesus.

Masažo poveikis: puikiai atpalaiduoja ir teigiamai veikia vidinę būseną. Hemolimfodrenažinis masažas padeda surinkti susikaupusius skysčius, pašalina toksinus, skatina limfos tėkmę ir pakelia organizmo tonusą. Jo metu itin veiksmingai dailinamos kūno linijos, mažinamas celiulitas, skatinami gijimo, odos atsinaujinimo procesai, malšinami raumenų skausmai, mažinamas kojų sunkumas. Masažas itin puikiai padeda esant sportinėms traumoms.

60 min

50 Eur

Reflektorinis pėdų masažas 

Paveikus refleksogenines zonas pėdoje, galima paveikti absoliučiai visus žmogaus kūno organus. Žmogaus kūnas yra pastovi ir neatskiriama sistema, kur kiekvienas taškas ir kiekviena zona yra neatskiriamai tarpusavyje susiję. Paspaudimas tam tikroje zonoje ar taške gali išgelbėti žmogų nuo fizinio negalavimo, pagerinti konkretaus organo darbą, atstatyti bendrą organizmo būklę. Pašalinti įtampą pėdoje (ypač gerai klientams, kurių profesinė veikla ir darbas yra visada būti vertikalioje padėtyje – stovimas darbas), atstatyti pėdos sąnarių mobilumą. 

50 min

30 Eur

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras