Masažai

Kobido veido masažas (Išskirtinė procedūra)

Japoniškas imperatoriškas veido masažas.
Lengvas, švelnus ir greitas – lyg drugelio sparnų plazdėjimas, stiprus ir energingas – lyg jūros bangų plakimas ar iškilminga simfonija. Paprastas ir kartu sudėtingas, vos juntamas ir kartu galingas veidą atjauninantis veido masažas. Tai japonų veido masažo technikos ir Rytų Azijos natūraliosios medicinos derinys, vienas veiksmingiausių veido masažų. Tai puiki galimybė patirti vidinės ramybės bei harmonijos sukurtą grožį.

 

60/90 min

45/60 Eur

Face Gym Lift  veido masažas

Face Gym Lift tai giliųjų veido, kaklo ir dekolte raumenų masažas, kurio efektas ne tik itin veiksmingas, bet ir labai greitas! FaceGym Lift masažo paskirtis yra padidinti raumenų tonusą, suaktyvinti odos ir raumenų kraujotaką, suteikti veidui stangrumo, jaunatviškumo ir sugrąžinti odos spindesį!

Efektas pasiekiamas itin greitai, nes procedūros metu naudojama ne tik speciali masažo technika, skirta atpalaiduoti giliesiems veido raumenims, bet ir prabangūs THALION produktai.

Rezultatas: oda akimirksniu įgauna rausvumo, gyvybingumo – pagrindinių jaunystės ir sveikos odos požymių!

45 min

35 Eur

Atpalaiduojantis veido masažas

Reguliarus veido masažas padeda ilgiau odai išlikti  stangriai ir skaisčiai. Masažas atgaivina ir jaunina senstančią odą. Masažuojant veido raumenis, aprūpinami krauju poodiniai audinių sluoksniai, odos ląstelės geriau pasisavina maitinamąsias medžiagas.

30 min

25 Eur

Ajurvedinis veido, dekolte ir plaštakų masažas

Atjauninantis veido-dekoltė-rankų plaštakų srities masažas – yra vienas populiariausių masažų. Šis masažas yra ypatingai universalus siekiant greitai atsikratyti įtampos, atjauninti veido sritį, sumažinti akivaizdžias mimikos ir amžiaus raukšleles.

Masažo naudingos savybės:

  • veidas: veido masažą pagal ajurvedinę techniką padeda jauninti, skaistinti veido odą, ilgainiui palygina įsirėžusias mimikos ir nuovargio raukšles, pagerina veido spalvą ir poodinių sluoksnių tonusą. Esant brandžiam amžiui atstato suglebusią veido odą, ją pajaunina.
  • kaklas-pečiai-dekoltė: mūsų savijautos veidrodis ne tik veidas, bet ir visa jį supanti visuma – kaklas, pečiai, dekolte. Kaklo ir pečių masažas giliai atpalaiduoja nuovargio ir įtampos nualintus raumenis; masažuojant šias sritis, gerėja bendra kraujotaka, retai prižiūrimos sritys įdrėkinamos aliejumi, pagerinama odos būklė, oda tampa elastingesnė, akivaizdžiai pajaunėja, nuskaistėja. Žmogus po šio masažo jaučiasi it naujai gimęs.
  • galvos masažas: šis masažas vadinamas masažų “desertu”. Galva gali būti masažuojama aktyviais arba nuglostomais judesiais, gerėja galvos srities kraujotaka, turintiems plaukų slinkimo problemų ilgainiui tai paskatina plaukų augimą, galvos odos sluoksnių atsinaujinama; atpalaiduojamas įsitempęs skalpas, dažnai nugrimztama į gilų sapną.
  • rankų plaštakų masažas: rankos yra svarbiausias žmogaus įrankis, juk ne veltui sakoma „… kaip be rankų“. Gražios, išpuoselėtos rankos ypač svarbu moterims, juk jos išduoda tikrąjį amžių… O kol dar nėra sukurta specialių procedūrų ir injekcijų rankų odos senėjimui stabdyti bei kraujagyslių tinklui mažinti – rankas puoselėjame įvairiais masažais, vonelėmis.

Viena iš išeičių – plaštakų masažas, kurio metu gerinama periferinė kraujotaka, padedanti išlaikyti galūnes šiltas, mažinamas rankų tirpimas bei sąnarių skausmas, o taip pat tai puikus būdas išsaugoti jaunatviškas ir žavias rankas. Be to, plaštakų masažas vertinamas kaip ir pėdų masažas, kadangi plaštakose yra biologiškai aktyvių taškų, kurie atitinka organizme esančių organų išsidėstymą. Įvairiai stimuliuojant šiuos taškus galima pagerinti.

45 min

35 Eur

Klasikinis viso kūno masažas

Pagerina audinių medžiagų apykaitą, suaktyvina kraujotaką, didina raumenų darbingumą ir ramina nervų sistemą. Rekomenduojamas jaučiant įtampą, stresą, esant bendram kūno įsitempimui. Šalina nuovargį.

60-90 min

49/63 Eur

Klasikinis nugaros masažas

Pagerina audinių medžiagų apykaitą, suaktyvina kraujotaką, didina raumenų darbingumą ir ramina nervų sistemą. Rekomenduojamas jaučiant įtampą, stresą, esant bendram kūno įsitempimui, šalina nuovargį, mažina nugaros skausmus.

30/50 min

29/39 Eur

Relaksacinis viso kūno masažas

Tai viso kūno masažas, kuris padeda atsipalaiduoti, sumažina įtampą ir stresą. Jo dėka pasiekiama visiška ramybė ir energetinis balansas.

60/90 min

49-63 Eur

“Boso” masažas vyrams

Rekomenduojamas vyrams. Tai klasikinis  galvos, nugaros, rankų masažas. Mažina fizinį ir emocinį nuovargį.Atpalaiduoja sprando ir nugaros raumenis.

45 min

40 Eur

Visiško atsigavimo procedūra

Atpalaiduoja kūną ir protą. Druskos šveitikliu atliekamas kūno odos pilingas. Atliekamas švelnus masažas su masažiniu kremu ar aliejumi. Oda tampa minkšta, švelni ir kvepianti.

60 min

49 Eur

Vaikų masažas (2-12 metų)

atpalaiduoja kūno raumenis, ramina, sumažina dirglumą, grąžina gerą savijautą

30-45 min

20/35 Eur

Giluminių raumenų nugaros arba  viso kūno masažas 

Giliųjų audinių masažas skirtas jungiamajam audiniui atkurti.Masažo tikslas -atkurti normalų fascijos ir sausgyslių ilgį.Šis masažas padeda padidinti judesių apimtis pažeistame segmente, pagerina raumeninio audinio funkcijas, gerina laikyseną, mažina skausmus.Pasikeitimai atsiranda iš karto arba po 1-3 valandų. Paūmėjimų būti neturėtų. Giliųjų audinių masažas pakelia masažo specialistą į aukštesnį lygį ir kelia aukštesnius reikalavimus anatomijos ir biomechanikos žinioms.Šis darbas neleidžia mechaninio požiūrio į masažą, būtina jausti audinį ir suprasti kas su juo vyksta.

45-60 min

42/55 Eur

Individuali   masažo terapija  kūnui

Išskirtinė procedūra

Individualios  kūno  masažo terapijos  metu masažuotojas išsiaiškins svečio sveikatos būklę, norus ir lūkesčius.  Pagal surinktus duomenis ir pagal kūno būklę,  parinks technikas ir pasiūlys individualią  programą.  Individualią procedūrą gali parinkti masažuotojai, kurie turi didelę patirtį, moka pritaikyti įvairias masažo technikas.

60 min

55 Eur

Hemolimfodrenažinis masažas

Mažina celiulito požymius ir skatina lieknėjimo procesus.

Masažo poveikis: puikiai atpalaiduoja ir teigiamai veikia vidinę būseną. Hemolimfodrenažinis masažas padeda surinkti susikaupusius skysčius, pašalina toksinus, skatina limfos tėkmę ir pakelia organizmo tonusą. Jo metu itin veiksmingai dailinamos kūno linijos, mažinamas celiulitas, skatinami gijimo, odos atsinaujinimo procesai, malšinami raumenų skausmai, mažinamas kojų sunkumas. Masažas itin puikiai padeda esant sportinėms traumoms.

60 min

55 Eur

Reflektorinis pėdų masažas 

Paveikus refleksogenines zonas pėdoje, galima paveikti absoliučiai visus žmogaus kūno organus. Žmogaus kūnas yra pastovi ir neatskiriama sistema, kur kiekvienas taškas ir kiekviena zona yra neatskiriamai tarpusavyje susiję. Paspaudimas tam tikroje zonoje ar taške gali išgelbėti žmogų nuo fizinio negalavimo, pagerinti konkretaus organo darbą, atstatyti bendrą organizmo būklę. Pašalinti įtampą pėdoje (ypač gerai klientams, kurių profesinė veikla ir darbas yra visada būti vertikalioje padėtyje – stovimas darbas), atstatyti pėdos sąnarių mobilumą. 

50 min

39 Eur

Ajurvedinis atstatomasis nugaros masažas su šveitimu

Atstatomasis nugaros masažas. Senovės Indijos masažų technika garsi visame pasaulyje. Juk žmogus nuo seno ieško būdų, kaip nuslopinti skausmą, atgaivinti kūną ir atpalaiduoti protą. Indiški masažai visada skyrė daug dėmesio nugarai ir centrinei nervų sistemai.

Ajurvedinio nugaros masažo metu ypatingai efektyviai atpalaiduojami įsitempę nugaros raumenys, persitempęs kaklas, sukietėjęs sprandas, įsitempę įstrižais-išilgai nugaros raumenys, atidaromos „surakintos“ mentės. Toks masažas iš esmės atstato laikyseną, pagerina bendrą žmogaus savijautą, raumenų tonusą. Jau po kelių atliktų masažų jaučiamas nuostabus rezultatas. Nugaros masažas yra geriausia prevencija dirbantiems ilgai su kompiuteriu ar sėslų darbą.

Kūno šveitimas (pilingas). Kūno šveitimo vertė nugarai ypatinga, trinamieji judesiai su šveitiklio pagalba maloniai sušildo įsitempusią nugarą ir taip atpalaiduoja raumenis, per odą į organizmą patenka vertingosios natūralaus šveitiklio ir aliejaus medžiagos, kurios mažina sąnarių, nugaros, stuburo skausmus, ilgainiui padeda išvesti susikaupusius toksinus organizme, pašalina negyvos odos sluoksnį taip organizmui padedant lengviau „kvėpuoti“ per odą ir atsistatyti po streso.

Masažas skirtas: visiems, kas žino ir jaučia, kokia svarbi yra nugara. Šį masažą rekomenduojame tiems, kurie pageidauja ne tik numalšinti skausmus ar nuovargį, bet ir turėti švelnią ir švarią odą.

45 min

39 Eur

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras