MANIKIŪRAS / PEDIKIŪRAS

Ilgi ir sutvarkyti nagai nuo senų senovės buvo laikomi prabangos simboliu . Manikiūras – maloni būtinybė,kuri dovanoja dailesnes rankas. Manikiūrą galima daryti keliais būdais. Populiariausieji – klasikinis,prancūziškas, SPA manikiūras. Klasikinis manikiūras. Greičiausias ir paprasčiausias metodas. Iš pradžių nagams suteikiama forma dilde Po to jau galima imtis odelių aplink nagus. Užtepama ant jų odeles minkštinanti priemonė ir palaikome ranką keletą pinučių šiltame muiluotame vandenyje. Kai odelė suminkštės, nustumiame ją specialiu mediniu pagaliuku ir atsargiai, kad nesusižeistume, apkarpomemanikiūro žirklutėmis arba žnyplutėmis. Tada įtriname nagus maitinamuoju aliejumi, kuris sutvirtins nagoplokštelę.

Europinis manikiūras. Jis dar vadinamas manikiūru „be žirklių“. Atliekamas tiek drėgnuoju, tiek sausuoju būdu. Esminis šio manikiūro ypatumas – kad odelės aplink nagus ne nukerpamos, o tiksuminkštinamos specialiomis priemonėmis. Atliekant manikiūrą sausuoju būdu odelė sutepama specialia priemone ir atstumiama mediniu arba guminiu pagaliuku. Drėgnuoju būdu odelė prieš tai išmirkoma vonelėje su maitinamosiomis medžiagomis, vitaminais ir mikroelementais, o tada viskas atliekama taip pat,kaip ir darant manikiūrą sausuoju būdu. Baigiant procedūrą odelė įtrinama dar viena priemone, kuri stabdo jos augimą. Europinio manikiūro privalumas tame, kad jį atliekant manikiūro instrumentai niekada nepažeisnago srities, taigi išvengsi ir visų galimų nemalonių pasekmių. Prancūziškas manikiūras. Tai veikiau net nemanikiūro, o lakavimo ypatumas.

o esmė – tai, kad nago galiukas nudažomas balta spalva, taip akcentuojant natūralią nago struktūrą. Iš pradžių nagas padengiamas skaidriu pagrindu, tada jo galiukas nulakuojamas baltu laku. Po to nagas nulakuojamas arba bespalviu, arba pusiau permatomu rausvu, persikiniu laku. Tiesa,fantaziją galima išreikšti ir čia – esama įvairių būdų stilizuoti prancūzišką manikiūrą. Pavyzdžiui, tepti baltą lanką laipteliais, įstrižai, dekoruoti jį blizgančia juostele ar papuošti blizgiomis akutėmis. SPA manikiūras.
Apjungia visus aukščiau išvardytų manikiūro rūšių privalumus. Jį atlieka kvalifikuoti specialistai grožio salonuose. Į procedūrą įeina odelių šalinimas, paviršinis ir giluminis rankų odos valymas, riešų masažas,įtrynimas maitinamuoju ar drėkinamuoju kremu.Mūsų centre dirba tik aukštos kvalifikacijos manikiūro-pedikiūro meistrės, kurios nuolat mokosi ir kelia savo kvalifikaciją.

Manikiūro ir pedikiūro paslaugos

Manikiūras moterims, vyrams

(be lakavimo)

10-15 Eur

Expres manikiūras

odelių atstumdymas+lakavimas

15 Eur

SPA manikiūras

formos suteikimas, rankų šveitimas, kaukė, masažas

20 Eur

Ilgalaikis gelinis lakavimas

10 Eur

Ilgalaikis gelinis prancūziškas, ombre ir kt. lakavimas

15 Eur

Ilgalaikio gelinio lako nuėmimas (+formos suteikimas)

3-5 Eur

Dailė (1 nago)

1 Eur

Manikiūras vaikams 

8 Eur

Parafino vonelė rankoms

8 Eur

Pedikiūras moterims, vyrams (be lakavimo)

25-30 Eur

Dalinis pedikiūras (tik nagai, be lakavimo)

15 Eur

SPA pedikiūras

Pėdų mirkymas, šveitimas, formos suteikimas, pėdų kaukė, masažas.

35 Eur

Pedikiūras vaikams

12 Eur

Parafino vonelė kojoms

10 Eur

Šiltoji parafino procedūra ( rankoms / pėdoms)

Procedūros metu atliekamas rankų(pėdų) odos švelnus šveitimas, masažas odą maitinančiu aliejumi, užtepama kaukė, kuri giliai maitina, glotnina odą, suteikia jai švelnumo. Kauke suteptos rankos(pėdos) merkiamos į parafino vonelę. Procedūros pabaigoje rankos sutepamos kremu.

(45 min)

18 Eur

Nagų priauginimas (su manikiūru ir lakavimu)

40 Eur

Priaugintų nagų korekcija ( su manikiūru ir lakavimu)

25 Eur

Nagų sustiprinimas polygeliu ( su manikiūru ir lakavimu)

30 Eur

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras