VAIKAMS (iki 12 metų)

Masažas kūdikiams ir vaikams 

Kūdikių ir vaikų masažas (1-3 metų)

atpalaiduoja kūno raumenis, ramina, sumažina dirglumą, grąžina gerą savijautą

Vaikų masažas (4-12 metų)

atpalaiduoja kūno raumenis, ramina, sumažina dirglumą, grąžina gerą savijautą

30 min

20 Eur

Kineziterapija kūdikiams ir vaikams 

Centro kineziterapeutė atskiras programas sudaro vaikams ir kūdikiams (kūdikiams, sergantiems neurologinėmis ligomis: Dauno sindromu, cerebriniu paralyžiumi, neišnešiotiems kūdikiams), specializuotas gydomosios mankštos programas. Masažai ir kitos kineziterapijos priemonės kūdikiui ar vaikui taikomos, jei pastebima skoliozė, kreivapėdystė, nervų sistemos ligos. Kineziterapijos būdai mažiems vaikams gali būti ne tik priemonė pašalinti tam tikrą problemą, bet tai iš tiesų veikia ir jų nuotaiką: vaikai tampa ramesni, mažiau verkia, pagreitėja jų medžiagų apykaita, taip pat padidėja apetitas.

Kineziterapija kūdikiams yra reikalinga profilaktikos priemonė. Užsiėmimų metu formuojami bei skatinami įgūdžiai reikalingi kiekvienam raidos etapui. Užsiėmimų metų siekiama išmokyti kūdikį teisingų judesių, normalizuoti raumenų tonusą. Taikoma aktyvi bei pasyvi kineziterapija po kurios kūdikiai ramiau miega, būna atsipalaidavę.

Kineziterapija taip pat  taikoma vaikams sergantiems neurologinėmis ar judamojo aparato  ligomis. Užsiėmimų metu skatinamas taisyklingas judesys, koreguojamos esamos kontraktūros bei normalizuojamas raumenų tonusas.

Kineziterapija vaikams taip pat yra puiki profilaktikos priemonė siekiant išvengti skoliozės, plokščiapadystės, X ar O kojų formos koregavimui.

30 min

25-35 Eur

Manikiūras – pedikiūras

30 min

12-15 Eur

Kirpimas

30/45 min

15/17 Eur

Druskų kambarys

30 min

6 Eur

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras