Sveikatinančios kūno procedūros

Sveikatinantis magnio ar kalcio įvyniojimas 

(be šveitimo/su šveitimu)

Senėjimą lėtinantys bei gerą savijautą palaikantys kreminiai įvyniojimai iš natūralaus jūrinio magnio ar kalcio. Ypatingai tinka sąnarių priežiūrai, kaulams, nugaros skausmams malšinti, raumenų traukulių, stresui, nuovargiui, nemigai mažinti. Į šių įvyniojimų sudėtį įeinantis baltas molis, kuris padeda pašalinti toksinus, o jūros dumbliai Lithothamnium calcareum padėda patobulinti odos tekstūrą ir dėka jų mineralų prisotintai sudėčiai bei prasiskverbimui leidžia remineralizuoti ir valyti kūną.

50/75 min

35-45 Eur

Liekninantis viso kūno įvyniojimas

Šis itin didelės koncentracijos „Laminarios” ir „Fucus” dumblių įvyniojimas stimuliuoja medžiagų apykaitą, skatina riebalinių ląstelių skilimą ir toksinų šalinimą. Įvyniojimo metu gausiai prakaituojama, bet organizmas apsaugomas nuo mineralų netekimo. Reikiamą apsaugą suteikia THALION priemonės, kuriuose gausu mineralų ir mikroelementų. Rezultatas – geresnis audinių tonusas, dailios kūno linijos, mažesnės riebalų sankaupos.

75 min

45 Eur

Jūros purvo įvyniojimas

NAUJIENA

Tai sveikatinanti jūros mineralų terapija. Procedūros metu organizmas  aprūpinamas išskirtiniais, jūrinės kilmės mineralais ir mikroelementais, kurie būtini normaliai medžiagų apykaitai palaikyti. Jūros purvas pasižymi stipriu remineralizuojančiu ir priešuždegiminiu poveikiu. Puikiai tinka esant sanarių ir raumenų skausmui, intensyviai sportuojantiems. Atkuria druskų pusiausvyrą organizme. 

60 min

45 Eur

Kūną detoksikuojantis įvyniojimas

Toksinus šalinanti, sveikatinanti ir liekninanti procedūra. Kūnas nušveičiamas THALION šveitikliu su jūros druska, atliekamas DETOX masažas su aktyvuojama priemone, įvyniojamas į termo paklodę bei įtrinamas intensyviu stangrinamuoju kremu. Dėl didelės taninų koncentracijos, esančios ruduosiuose dumbliuose, vyksta detoksikacija.

75 min

50 Eur

Liekninančių perlų terpaija
Tobulas efektas tik per 30 minučių!

Turkio spalvos jūros perlai tiesiog ištirpsta odoje, perduodami aktvyvias vertingas medžiagas. Šie perlai veikia dvejomis pakopomis: šveičia ir mažina celiulitą.Dėl suaktyvėjusios kraujotakos oda tampa žymiai imlesnė veikliesiems ingredientams.  Po procedūros jaučiamos sumažėjusios kūno apimtys, tonizuoja malonus vėsinamasis efektas.

Procedūra atliekama šlaunų ir pilvo zonoje, papildomai rankoms.

30 min

25 Eur

Plokščias pilvas

Thalion kompanijos kartu su kineziterapeutais bei gastroenterologais sukurta procedūra! Ši procedūra skirta pilvo apimtims mažinti! Tinka ir vyrams! Terapija, skirta pilvo apimtims mažinti, kartu mažinant stresą. Procedūros metu naudojami aktyvieji ingredientai drenuoja, detoksikuoja ir degina riebalus, mažina stresą. 

45 min

45 Eur

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras