Sveikatinančios ir liekninančios kūno procedūros

Sveikatinantis magnio ar kalcio įvyniojimas 

(su šveitimu)

Senėjimą lėtinantys bei gerą savijautą palaikantys kreminiai įvyniojimai iš natūralaus jūrinio magnio ar kalcio. Ypatingai tinka sąnarių priežiūrai, kaulams, nugaros skausmams malšinti, raumenų traukulių, stresui, nuovargiui, nemigai mažinti. Į šių įvyniojimų sudėtį įeinantis baltas molis, kuris padeda pašalinti toksinus, o jūros dumbliai Lithothamnium calcareum padėda patobulinti odos tekstūrą ir dėka jų mineralų prisotintai sudėčiai bei prasiskverbimui leidžia remineralizuoti ir valyti kūną.

90 min

59 Eur

Liekninantis viso kūno įvyniojimas

Šis itin didelės koncentracijos „Laminarios” ir „Fucus” dumblių įvyniojimas stimuliuoja medžiagų apykaitą, skatina riebalinių ląstelių skilimą ir toksinų šalinimą. Įvyniojimo metu gausiai prakaituojama, bet organizmas apsaugomas nuo mineralų netekimo. Reikiamą apsaugą suteikia THALION priemonės, kuriuose gausu mineralų ir mikroelementų. Rezultatas – geresnis audinių tonusas, dailios kūno linijos, mažesnės riebalų sankaupos.

90 min

59 Eur

Gerande purvo įvyniojimas

Gerande purvas papildo  organizmą mineralais. Šis jūros purvas turi antalginių savybių, dėl kurių palengvinami net sąnarių ir raumenų skausmai. Taip pat jis absorbuoja toksinus ir detoksikuoja.

Jūros nuosėdos, sudėtyje turinčios ypatingą mikroelementų (cinko, mangano, fosforo) bei mineralų (magnio, kalcio) koncentratą. Šis purvas turi antalginių, priešuždegiminių savybių bei detoksikuoja.

Sudėtyje esantis žaliasis molis ramina, gydo, mažina uždegimus, skausmą ir detoksikuoja. Tai yra didžiausia absorbcija pasižymintis molis, kuris suriša toksinus, nešvarumus ir skysčių perteklių, o paties molio sudėtyje esančius mineralus išskiria į odą, todėl ji tampa lygi ir minkšta.

Rekomenduojamas naudoti esant reumatinėms ligoms, osteoartritui,  kraujotakos sutrikimams, mėšlungiui, celiulitui.

90 min

59 Eur

Kūną detoksikuojantis įvyniojimas

Toksinus šalinanti, sveikatinanti ir liekninanti procedūra. Kūnas nušveičiamas THALION šveitikliu su jūros druska, atliekamas DETOX masažas su aktyvuojama priemone, įvyniojamas į termo paklodę bei įtrinamas intensyviu stangrinamuoju kremu. Dėl didelės taninų koncentracijos, esančios ruduosiuose dumbliuose, vyksta detoksikacija.

90 min

59 Eur

Sveikatinantis spirulinos  įvyniojimas

  • Efektyvus stangrinamasis efektas, pasiekiamas B grupės vitaminų, taip pat organinio silikono, išgauto iš asiūklio, bei kviečių biomembranų dėka,
  • Skaistina odą,
  • Oda tampa stangresnė, glotnesnė ir labai švelni.Šios kaukės pagrindiniai aktyvieji ingredientai, pagaminti iš dumblių pudros ir augalinių ekstraktų, puikiai gerina audinių tonusą.
  • Skirta suglebusiai odai.

90 min

59 Eur

Liekninančių perlų terpaija
Tobulas efektas po pirmos procedūros!

Turkio spalvos jūros perlai tiesiog ištirpsta odoje, perduodami aktvyvias vertingas medžiagas. Šie perlai veikia dvejomis pakopomis: šveičia ir mažina celiulitą.Dėl suaktyvėjusios kraujotakos oda tampa žymiai imlesnė veikliesiems ingredientams.  Po procedūros jaučiamos sumažėjusios kūno apimtys, tonizuoja malonus vėsinamasis efektas.

Procedūra atliekama šlaunų ir pilvo zonoje, papildomai rankoms.

40 min

35 Eur

Plokščias pilvas

Thalion kompanijos kartu su kineziterapeutais bei gastroenterologais sukurta procedūra! Ši procedūra skirta pilvo apimtims mažinti! Tinka ir vyrams! Terapija, skirta pilvo apimtims mažinti, kartu mažinant stresą. Procedūros metu naudojami aktyvieji ingredientai drenuoja, detoksikuoja ir degina riebalus, mažina stresą. 

45 min

45 Eur

Celiulito terapija(3D)

Tai analogų neturinti individualizuota procedūra 𝒄𝒆𝒍𝒊𝒖𝒍𝒊𝒕𝒐 𝒈𝒚𝒅𝒚𝒎𝒖𝒊. Itin efektyvus masažas leidžia pasiekti rezultatus, kurie matosi jau po pirmos karto! Nereikalingas dušas ar termo antklodė.

𝐏𝐑𝐎𝐂𝐄𝐒𝐀𝐒:

Pradedama nuo celiulito tipo nustatymo.

Inovatyvus pilingas su jūrine AHA, kurio nereikia nuplauti.

Jūriniais ingredientais praturtinto serumo parinkimas pagal celiulito tipą.

Sluoksninio užtepimo technologija – kiekvienas sluoksnis aktyvuoja žemiau esantį.

Masažo technika su akcentu į atsipalaidavimą.

90 min

65 Eur

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras