SPA PROCEDŪROS

Holistinė terapija  Tilia

Išskirtinė procedūra

Masažas atliekamas pagal Rutos Stratkauskienės  autorinę metodiką.

Pavargusios kojos, “surakintas” juosmuo ir pečių juosta…rankos lyg pakirsti sparnai, ypač sunkios….Tokia būsena pažįstama daugeliui šio laikmečio žmonių.

Holistinis masažas – TILIA sukurtas tikslingai, galvojant apie žmogų, išgyvenantį chronišką nuovargį. 60 min. trukmės masažo metodika sukurta naudojant kelias masažo technikas. T.y. dinaminis sąnarių atblokavimas, kuris  suteiks kūno laisvės pojūtį + gili, lėta išeminės presūros technika kojoms, pagerins kūno kraujotaką +specifinis, ypač atidus dėmesys jūsų nugarai, blauzdoms, pėdoms, pečių juostai, kaklui, rankoms ir delnams, pašalins susikaupusį nuovargį, o nuoseklus galvos masažas su švelniais prisilietimas veide, suteiks jėgų nusišypsoti sau.

P.S. Masažo metodika skirtingai atliekama moterims ir vyrams, nes ta pati emocija, ar stresinė situacija susikaupia skirtingose mūsų  kūnų vietose ir masažuoti jas reikia taip pat skirtingai. Siūlome šį masažą derinti su Saulės terapija, kuri  sušildys kūną, atpalaiduos raumenis ir padės Jums pajausti visišką kūno laisvę. Prieš saulės terapiją rekomenduojama nusiprausti duše.

Ritualas sukurtas Tiliai 

 

90 min

60 Eur

Rožių terapija kūnui

Išskirtinė procedūra

Švelnus rožių kvapo prisilietimas tarnauja grožiui ir sveikatai; tai puiki galimybė išlaisvinti kūna nuo negativių emocijų ir fizinio nuovargio. Terapijos metu mėgausitės rožių vandens ir pieno vonele kojom, pilingu pavargusiai nugarai ir kojoms, relaksiniu viso kūno masažu, veidą atpalaiduojančiu masažu. Ši procedūra leidžia pasiekti kūno ir dvasios pusiausvyrą, harmonizuoja teigiamos energijos tėkmę, atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą ir toksinų pasišalinimą iš organizmo.

75 min

50 Eur

Kūno šveitimas Ramusis vandenynas

Tinka visų tipų odai, pašalina negyvas odos ląsteles, skatina ląstelių atsinaujinimą, ir minkština odą, suteikia komforto jausmą. Galima derinti su masažais, įvyniojimais.

30 min

25 Eur

 

 

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras