Tailandietiški masažai

Tailandietiški masažai pradėti taikyti prieš daugiau nei 2 500 metų ir yra vertinami dėl naudojamos ypatingos technikos, apjungiant fizinius, psichinius ir energetinius elementus. Tai išskirtinė galimybė atrasti, kokį poveikį dovanoja tailandietiški masažai Utenoje, atliekami profesionalių, iš paties Tailando atvykusių meistrių. Nepraleiskite progos pasinerti į kūno išvadavimo iš nuolatinės įtampos kelionę, apsidovanodami vienu iš mūsų siūlomų masažų.

TRADICINIS TAILANDIETIŠKAS MASAŽAS 

Tradicinis tailandietiškas viso kūno masažas – tai profesionalios masažo meistrės nuoširdus darbas rankų delnais, kojų pėdomis ir viso kūno jėga atlikti efektyviausius pratimus, kurių metu atpalaiduojami viso kūno raumenys bei stiprinami raiščiai ir miklių pirštų dėka stimuliuojami aktyvūs kūno energetiniai taškai. Šis THAI masažas leidžia pasiekti geresnį kūno lankstumą, padėti organizmui lengviau išsivalyti nuo susikaupusių druskų ir toksinų, potrauminiu periodu greičiau atstatyti organizmo atraminę kūno dalį ir sąnarių, stuburo bei raiščių prigimtines funkcijas.

60/90/120 min

55/69/89 Eur

TAILANDIETIŠKAS AROMATERAPINIS MASAŽAS SU ALIEJAIS

Aromaterapija – žodis, reiškiantis atsipalaidavimą kvapų pagalba, o prie šio proceso prisidėjus nuostabioms profesionalo rankoms, sulauksite visapusiško atsipalaidavimo. Natūralūs gydantys aliejai suteiks atsipalaidavimą bei teigiamus pojūčius ne tik kūnui, bet ir nervų sistemai. Rankų ištisinių judesių pagalba jūsų organizmas palaipsniui atsipalaiduoja, nes energetiniai taškai maloniai išjudinami ir po masažo jaučiamas viso organizmo raumenų tonuso nusiraminimas, tarsi palaima. Efektas – pailsėjusio žmogaus savijauta bei gera nuotaika. Ir dar – psichologinis šio masažo poveikis – tai tarsi profilaktinė organizmo atjauninimo procedūra.

60/90/120 min

65/79/99 Eur

TAILANDIETIŠKAS TAŠKINIS PĖDŲ MASAŽAS 

Taškinio pėdų masažo esmė – daugybės pėdose esančių gyvybiškai svarbių taškų stimuliavimas, vadovaujantis senovės gydymo meno pagrindais ir refleksologijos mokslo patarimais. Šio THAI masažo metu suteikiamas visapusiškas energetinis poveikis mūsų pavargusioms kojoms. Beje, kojos – tai daugiausiai pavargstančios ir mažiausiai mūsų pačių puoselėjamos kūno dalys. Sutrikus energijos tėkmės procesui visais mūsų organizmo meridianais, yra jaučiama negalia, sveikatos sutrikimai, skausmai. Šis THAI masažas suteiks tarsi atblokavimą ten, kur sutrikusi ši energijos apytaka, pašalins energijos pasiskirstymo užblokavimą, kojose pajausite didelį palengvėjimą, nebeliks nuovargio ir visame kūne.

60 min

49 Eur

TAILANDIETIŠKAS NUGAROS IR SPRANDO MASAŽAS 

Stuburo sistema yra viso organizmo atrama, kuri ypač kenčia šiuolaikiniame pasaulyje, nes dauguma mūsų dirbame sėdimą darbą. Taigi šis tailandietiškas masažas – tai nervų šaknelių užblokavimo bei stuburo ir galvos smegenų skysčių nutekėjimo sureguliavimo pagalbininkas. To pasiekiama veikiant nugaros raumenų sistemą stuburo ir kaklo (sprando) zonose. Šis THAI masažas padės esant nervinei įtampai, nugarą, sprandą bei galvą varginantiems skausmams. Masažas suteiks energijos, lengvumo, pasijusite „šviesesne galva“ ir praskaidrėjusia nuotaika.

60 min

55 Eur

TAILANDIETIŠKAS GALVOS, KAKLO IR PEČIŲ MASAŽAS

Šis tailandietiškas masažas apjungia galvos, kaklo ir pečių sritis bei koncentruojasi į tam tikrus taškus šiose zonose. Tai puiki terapija, padedanti atstatyti vidinę pusiausvyrą, atsikratyti skausmų kaklo, pečių srityje bei atgauti jėgas po sunkios darbo dienos.

Taškinis galvos masažas suaktyvina nervų sistemos veiklą. Šis THAI masažas labai naudingas žmonėms, kenčiantiems nuo streso, padeda malšinti nemigą bei galvos skausmus, migreną. Taškinis galvos masažas leis Jums ir vėl pajusti lengvumą, atsikratyti susikaupusios įtampos, atpalaiduos ir suteiks naujų jėgų.

Pasitelkus tailandietiško masažo techniką, atliekamas kaklo ir pečių masažas. Jo metu akcentuojami trigeriniai taškai, atliekami spaudžiamieji, trinamieji judesiai, kurie atpalaiduoja skausmingus, įsitempusius raumenis. Taškinio masažo metu tiksliais bei stipriais pirštų paspaudimais stengiamasi pašalinti susikaupusias įtampas, išmasažuoti problemines kūno sritis bei atpalaiduoti energijos srovės tėkmę visame organizme.

60 min

49 Eur

TAILANDIETIŠKAS MASAŽAS VAIKAMS (iki 12 m.)

Tailandietiški masažai vaikams padeda sukurti atsipalaidavimo jausmą, sumažinti nerimą ir raumenų įtampą. Tai galimybė mažiesiems pasinerti į visiško atsigavimo pojūtį, kartu sumažinant jaučiamus kūno skausmus ir įtampą galvoje.

40 min

39 Eur

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras