Tailandietiški masažai

TRADICINIS TAILANDIETIŠKAS MASAŽAS 

Tradicinis tailandietiškas masažas– tai profesionalios masažo meistrės nuoširdus darbas rankų delnais, kojų pėdomis ir viso kūno jėga atlikti efektyviausius pratimus, kurių metu atpalaiduojami viso kūno raumenys bei stiprinami raiščiai ir miklių pirštų dėka stimuliuojami aktyvūs kūno energetiniai taškai. Šio populiaraus masažo tikslas – pasiekti geresnį kūno lankstumą, padėti organizmui lengviau išsivalyti nuo susikaupusių druskų ir toksinų, potrauminiu periodu greičiau atstatyti organizmo atraminę kūno dalį ir sąnarių, stuburo bei raiščių prigimtines funkcijas. 

 

MASAŽAS SPORTUOJANTIEMS 

Tai trečias pagal populiarumą profesionalių iš saulėtojo Tailando atliekamas masažas. Ir ne tik sportuojantiems. Šiuo technokratiniu laikmečiu daugiausia laiko praleidžiame dirbdami sėdimą darbą, kurio metu raumenų sistema nuo netaisyklingo raumenų darbo pervargsta. Šis masažas taikytinas ir fizinį darbą dirbantiems ir sportuojantiems, kai raumenų sistema ir sąnarių raiščiai pertempiami, gaudami neišbalansuotą krūvį. Jei norite išvengti ir sustiprinti viso kūno raumenų sistemą ir pasiekti kūno audiniams ir raumenims  maksimalų gyvybingumą – šis masažas Jums. Masažas gali būti atliekamas, pasirinkus jūsų skoniui mielą ir kvapnų specialųjį aliejų. 

AROMATERAPINIS MASAŽAS SU ALIEJAIS

Aromaterapija – žodis, reiškiantis atsipalaidavimą kvapų pagalba, o prie šio proceso prisidėjus nuostabioms profesionalo rankoms – sulauksite visapusiško atsipalaidavimo ir natūralių gydančių aliejų pagalba, kurie suteiks ne tik kūnui, bet ir nervų  sistemai atsipalaidavimą ir tik teigiamus pojūčius. Rankų ištisinių judesių pagalba jūsų organizmas palaipsniui atsipalaiduoja, nes energetiniai taškai maloniai išjudinami ir po masažo jaučiamas viso organizmo raumenų tonuso nusiraminimas, tarsi palaima. Efektas – pailsėjusiojo žmogaus savijauta bei gera nuotaika. Ir dar – psichologinis šio masažo poveikis – tai tarsi profilaktinė organizmo atjauninimo procedūra. 

TAILANDIETIŠKAS TAŠKINIS PĖDŲ MASAŽAS 

Senovės gydymo meno pagrindais, refleksologijos mokslo patarimais vadovaujantis daugybės pėdose esančių gyvybiškai svarbių taškų stimuliavimas – šio masažo esmė. Jo metu suteikiamas visapusiškas energetinis poveikis mūsų pavargusioms kojoms. Beje, kojos– tai daugiausiai pavargstanti ir mažiausiai mūsų pačių puoselėjamos kūno dalys. Tačiau šio masažo esmė ir tame – kad sutrikus energijos tėkmės procesui visais mūsų organizmo meridianais yra jaučiama negalia, sveikatos sutrikimai, skausmai. Šis masažas suteiks tarsi atblokavimą ten, kur sutrikusi ši energijos apytaka, pašalins energijos pasiskirstymo užblokavimą, kojose pajausite didelį palengvėjimą, nebeliks nuovargio ir visame kūne. 

NUGAROS, SPRANDO IR KAKLO MASAŽAS 

Viso organizmo atrama – stuburo sistema daugiausiai nukenčia šiuolaikiniame gyvenime daugumai mūsų dirbantiems sėdimą darbą. Taigi, šis masažas – tai nervų šaknelių užblokavimo bei stuburo ir galvos smegenų skysčių nutekėjimo sureguliavimo pagalbininkas, veikiant nugaros raumenų sistemą stuburo ir kaklo (sprando) zonose. Šis masažas padės esant nervinei įtampai, nugarą, sprandą bei galvą varginantiems  skausmams. Masažas suteiks energijos, lengvumo, pasijusite ,,šviesesne galva“ ir praskaidrėjusia nuotaika.

GALVOS MASAŽAS 

Galva – viena iš svarbiausių kūno dalių. Taškinis galvos masažas suaktyvina nervų sistemos veiklą. Šis masažas labai naudingas žmonėms, kenčiantiems nuo streso, nemigos bei malšina galvos skausmus, migreną. Taškinis galvos masažas leis Jums ir vėl pajusti lengvumą, atsikratyti susikaupusios įtampos.

LIEKNINAMASIS TAILANDIETIŠKAS MASAŽAS 

Tai specialus, tradicijomis paremtas tailandietiškas masažas, koreguojantis kūno linijas. Šis masažas atliekamas su aliejais, skatinančiais riebalų bei toksinų šalinimą iš organizmo. Tai ganėtinai intensyvus masažas, kurio dėka jausitės lieknesni ir džiaugsitės savimi. 

MASAŽAS BESILAUKIANČIOMS MOTERIMS

Tailando meistrės rankos pagerins Jūsų savijautą ir suteiks lengvumo pojūtį. Ypatingo masažo metu atpalaiduojami raumenys, nuimama įtampa, pašalinamas stresas, pagerėja bendra emocinė būsena. Suaktyvinus kraujotaką, vaikutis geriau aprūpinamas deguonimi ir maisto medžiagomis

TAILANDIETIŠKAS TAŠKINIS VEIDO MASAŽAS

Tailandietiškas taškinis veido masažas gali tapti viena iš Jūsų jaunatviškos išvaizdos paslapčių. Stimuliuojant energetines zonas smilkinių ir kaktos srityje, atsipalaiduoja čia esantys mimikos raumenys, tokiu būdu veido odai suteikiamas sveikas grožis, stabdomas naujų raukšlelių susidarymas, taip pat atgaivinama ir kaklo oda.

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras