PERMANENTINIS MAKIAŽAS

Permanentinis makiažas, kontūrinis makiažas, mikropigmentacija, tatuažas – visos šios sąvokos yra sinonimai, kurie ne apibrėžia skirtingų procedūrų rūšių ar skirtingo rezultato. Visi išvardyti ilgalaikio makiažo terminai savo esme nesiskiria, nes reiškia ilgalaikio rezultato sukūrimą. Skiriasi tik aparatai ir atlikimo technika. Tai yra kosmetologinė procedūra, kurios esmė – įvesti į odą dažomąsias medžiagas ir sukurti palyginamaipatvarius kontūrus bei tušavimą.

Kadangi permanentinis makiažas pažeidžia odos dangos vientisumą, ši procedūra turi būti atliekama laikantis visų aseptikos bei antiseptikos taisyklių, naudojant specialią aparatūrą, skirtą permanentiniam makiažui, o ne tatuiruotėms. Adatos turi būti sterilios, vienkartinės, atidaromos kliento akivaizdoje. Pigmentų galiojimo laikas neturi būti pasibaigęs. Permanentinis makiažas gali padėti pakoreguoti antakių, akių, lūpų formą, padidinti lūpas, suteikti joms sodrią spalvą, optiškai padidinti akis.

Permanentinis-ilgalaikis kontūrinis makiažas

Blakstienų linijos paryškinimas

Trukmė 1 val

80 Eur

Antakių permanentinis makiažas 

Trukmė 2,5 val

145 Eur

Lūpų permanentinis makiažas

Trukmė 2,5 val

145 Eur

Korekcija pirma ( po 1-3 mėnesių)

Trukmė 1 val

40 Eur

Spalvos atnaujinimas (virš 1-1,5 metų)

Trukmė 1,5 val

100 Eur

Spalvos atnaujinimas (kitų meistrų)

Trukmė 1,5 val

120 Eur

Svarbu!

Viena korekcija yra būtina, net jei viskas atrodo idealiai.Ši korekcija skirta tam, kad papildomai įleisti pigmento.Korekcijos yra atliekamos per trijų mėnesių laikotarpį, bet ne anksčiau kaip po keturių savaičių. Rezultatas išlieka nuo 5 iki 7metų.

Permanentinio makiažo ir tatuiruotės skirtumai

Nors permanentinio makiažo ir tatuiravimo kontūrų atlikimo principas yra tas pats, galima įžvelgti nemažai skirtumų:

  • Tatuiravimo metu odoje padaromas iki 2 milimetrų gylio dūris. Permanentinio makiažo dūrio gylis yra nuo 0,3 iki 0,8 milimetrų.
  • Pigmentas yra įvedamas tik į viršutinį odos sluoksnį (epidermį) ir nekliudo nervų galūnių, todėl atliekant permanentinį makiažą jaučiamas žymiai mažesnis skausmas, nei atliekant tatuiruotę.
  • Dažai nepasiekia kraujagyslių ir limfagyslių, bet lieka epidermyje ir tarpląstelinėje erdvėje, kuri pasižymi sugebėjimu „deponuoti“, t. y. išsaugoti medžiagą.
  • Tatuiravime ir permanentiniame makiaže naudojami skirtingi pigmentai. Tatuiruotėms naudojamų dažų sudėtyje yra sintetinių priedų, todėl dažai išlieka ilgiau, atskirais atvejais visą žmogaus gyvenimą. Permanentinio makiažo pigmentai yra natūralaus pagrindo, artimi natūraliems atspalviams, todėl išlieka trumpesnį laiką – nuo 1 iki 4 metų.

Permanentinio makiažo išnykimas

Paprastai permanentinis makiažas išlieka 2-4 metus, tačiau būna atvejų, kai permanentinio makiažo kokybė pastebimai pakinta po 6 mėnesių. Tai atsitinka dažniausiai dėl dviejų skirtingų priežasčių: dėl pigmentavimo procedūrų cikliškumo nesilaikymo ir individualių organizmo savybių.

Kokybiškas permanentinis makiažas paprastai pasiekiamas po 2-3 odos pigmentavimo procedūrų, todėl jei Jūs atėjote tik į vieną procedūrą, po kurios Jums atrodė geras rezultatas, yra didelė tikimybė, jog gautas rezultatas nebus ilgalaikis. Todėl rekomenduojama po pirmosios procedūros atlikti korekciją. Korekcija atliekama ne anksčiau nei po 3 savaičių nuo pagrindinės procedūros atlikimo ir ne vėliau nei po trijų mėnesių nuo pagrindinės procedūros atlikimo.

Organizme vyksta įvairūs procesai, veikiantys pigmento išnykimą. Permanentinio makiažo pigmentams rezorbuojantis, vyksta pigmento pokyčiai: keičiasi proporcija, kuria buvo įvestos pigmento dalelytės, todėl keičiasi odoje esančio pigmento spalvinis tonas – jis blunka. Stambiausios dažiklio dalelytės arba labai tankios sankaupos gana lengvai atlaiko jas ryjančių ląstelių (makrofagų) puolimą ir savo ruožtu pradeda veikti kitas imuninės sistemos reakcijos procesas, nukreiptas prieš organizme esančias svetimas ląsteles. Žmogaus organizmas tiekia kraują į viršutinį odos sluoksnį. Kuo labiau prisotintas ir kuo arčiau odos paviršiaus yra išdėstytas kapiliarų tinklelis, tuo permanentinis makiažas gali išnykti greičiau. Kita nemažiau svarbi savybė – kiekvieno asmens individualios imuninės sistemos reakcija į pigmentą (svetimkūnį).

Permanentinio makiažo patvarumą lemia tokie išoriniai veiksniai, kaip saulės spinduliai, masažai, šveitikliai,odos maitinimas, pirtis, soliariumas, infraraudonieji spinduliai (pirtys, lempos) ir panašiai. Tai yra procedūros, kurios stimuliuoja kraujotaką, spartinančią odos regeneraciją ir pigmento išvedimą iš organizmo. Praėjus daugiau nei 3 mėnesiams nuo pagrindinės procedūros, atliekama ne korekcija, bet permanentinio makiažo atnaujinimas. Permanentinio makiažo atnaujinimas atliekamas permanentinio makiažo kokybei palaikyti.

Kontraindikacijos

– Menstruacijos

– Juostinė pūslelinė

– Nėštumas

– Herpes uždegimo paaštrėjimas

– Dermatitas

– Randai stabilizacijos stadijoje

– Plastinės operacijos ir poodiniai infiltratai stabilizacijos stadijoje (nuo 1 mėn. iki 6 mėn.)

– Chemoterapija

– Lazerinė terapija (epiliacija)

– Rūgštinis pilingas

– Diabetas

– Problemos susiję su kraujo krešėjimu ar inkstų nepakankamumu.

Atmintinė prieš procedūrą

Apskaičiuoti dienas, kad procedūros data nesutaptų su menstruacijomis. Priešingu atveju bus jautru, prasčiau įsisavins pigmentą. Prieš procedūrą negerti kavos ir juodos arbatos, nes šie gėrimai daro organizmą dirglesnį. Tris paras prieš negerti vitamino C ir aspirino, kuris skystina kraują. Morališkai nusiteikti, kad po procedūros būsite ryški kelias dienas, neišvengsite paburkimų, patinimų, smulkių hematomų (ne visada), kad truputėlį maus, perštės pažeistą audinį.

Turėti rezervą laiko iki planuojamos šventės ar išvykimo (7-10 dienų), kol galutinai nukris „šašiukai“. Prieš 7 dienas nutraukti saulės vonias. Jei permanentinis makiažas daromaslūpoms – pradėti herpes profilaktiką (gerpalanu, larifanu, acikloviru, zoviraksu) po 1 tabletę 4 kartus per dieną, tepalas lūpoms. Prieš 3 dienas iki procedūros nutraukti kosmetikos naudojimą. Mikropigmentacija neatliekama ant pažeistos odos vietos.

Atmintinė po procedūros

– Savaitę dvi negalima lankytis pirtyse, saunose, baseinuose, soliariumuose.

-Ant pažeisto audinio nenaudoti kreminės pudros, lūpų dažų (jei atlikta lūpų procedūra), blakstienų tušo (jei akių), nedaryti makiažo permanento vietoje pirmas 7 dienas.

– Naudoti tik nurodytus tepalus.

– Lūpoms tęsti herpes profilaktiką.

-Pirmas 14 dienų negalima cheminiu būdu dažyti antakių ir/arba blakstienų, kai permanentinis makiažas buvo atliktas akims ir/arba antakiams.

-Veido valymą galima atlikti tik po savaitės.

-Saulės vonių procedūros galimos tik po 1-2 savaičių.

-Priauginti blakstienas po akių makiažo bus galima tik po 2 savaičių.

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras