Druskų kambarys

Vis daugiau žmonių, ieškodami natūralių būdų kaip išlikti sveikiems, atranda druskų kambario galią. Gydymas druska padeda įveikti ne vieną negalavimą ir sustiprinti visas organizmo sistemas. Druskų kambarys (haloterapija) – gana universalus terapijos būdas, tinkantis tiek suaugusiesiems, tiek vaikams, tiek vyresnio amžiaus žmonėms.

Druskų kambario veikimas: per specialias angas į patalpą pučiamas sausas druskos aerozolis. Druskos dalelės tokios mažos, kad pasiekia ir apatinius kvėpavimo takus, lengvai nusėda ant odos paviršiaus. Žmogui kvėpuojant, pučiamas aerozolis patenka iki smulkių bronchų ir pagerina virpamojo epitelio funkciją.

Žmogus, pabuvęs druskų kambaryje, lengviau atsikosti, nes ima valytis bronchai. Druskos dalelės tokios mažos, kad pasiekia ne tik viršutinius, bet ir apatinius kvėpavimo takus, taip pat lengvai padengia ir odos paviršių. Druskų kambarys veikia priešuždegimiškai – ne tik atpalaiduoja bronchus, skystina gleives, bet ir mašina uždegimus bei saugo kvėpavimo takus nuo infekcijų, gerina odos būklę, mažina stresą, psichologinę įtampą. Druskų kambarys tinka ir nuo alergijos (respiratorinės alergijos,alerginio rinito) kenčiantiems žmonėms.

Ypač dažnai gydytojai alerginių negalavimų turintiems vaikams rekomenduoja apsilankyti druskų kambaryje. Druskos kambario teigiamas poveikis išlieka nuo dviejų iki vienuolikos mėnesių – priklausomai nuo žmogaus įgimto imuniteto stiprumo. Ypatingą atmosferą sukuriama kartu su druskų terapija naudojama ir muzikos bei spalvų terapija. Ši terapija atstato sutrikusias organizmofunkcijas, koreguoja psichines būsenas. Net nežiūrint tiesiai Į chromoterapijos lempas, jaučiamas poveikis – atsipalaiduoja vidaus organai, šviesa ramina. Druskos aerozolio koncentracija suaugusiems – 10, o vaikams – iki 5.

Druskų kambarys tinka:

• Plaučių, kvėpavimo takų ir odos patologijoms gydyti bei susirgimų profilaktikai;
• Kvėpavimo higienai;
• Virusinių infekcijų ir peršalimų ligų profilaktikai;
• Prasidėjus alergijai dėl buitinių ir pramoninių dirgiklių;
• Padidėjus jautrumui cheminėms medžiagoms;
• Kilus depresijai bei kitiems psichiniams susirgimams;
• Odos susirgimams gydyti bei profilaktikai – aknė, neurodermitas, psoriazė (žvynelinė) ir kita.

Druskų kambarys negalimas:

Jei susirgote ūmiai, pakilo temperatūra, eiti į druskų kambarius negalima vien todėl, kad užkrėsite kitus. Tačiau turintieji padidėjusį kraujospūdį (ypač kai yra sunki medikamentinė hipertenzijos korekcija, vartojami daugiau nei trys vaistai) visgi turėtų būti atsargesni, kadangi druska gali dar labiau jį pakelti.

Druskų gydykloje nepatartina lankytis ir sergantiems širdies kraujagyslių, inkstų ligomis ar atvira tuberkulioze. Gydytis druska neturėtų skubėti antibiotikus vartojantys asmenys, esant ūmiai kvėpavimo takų ligai, pakilus temperatūrai. Tačiau, jau išgėrus vaistų kursą, terapinis kambarys gali puikiai padėti sustiprėti ir atsigauti. Druska gali dirginti ir graužti šlapiuojančias pūsles ant odos. Tad, jei sergama dermatoze, geriau palaukti, kol žaizdos aprims.

Minimalus rekomenduojamas gydymas haloterapijos metodu – 10 seansų. Sergant bronchine astma, lėtinėmis plaučių ligomis, druskų kambaryje rekomenduojama apsilankyti 20 – 28 kartus per metus, o kartais ir daugiau. Tie, kurie druskų kambaryje lankosi kasmet, jau patys žino, kiek haloterapijos procedūrų jiems reikės, kad jaustųsi puikiai ar bent jau pristabdytų ligos paūmėjimą.

Druskų kambario kainynas:

Haloterapija suaugusiems

Trukmė – 45 min

1 kartas
8 Eur

5 kartai
36 Eur

10 kartų
68 Eur

Haloterapija vaikams

Trukmė – 30 min

1 kartas
6 Eur

5 kartai
26 Eur

10 kartų
50 Eur

Haloterapija 1 vaikui + 1 suaugusiajam

Trukmė – 30 min

1 kartas
12 Eur

5 kartai
54 Eur

10 kartų
100 Eur

Haloterapija senjorams

Trukmė – 45 min

1 kartas
6 Eur

5 kartai
26 Eur

10 kartų
50 Eur

Uždaryti

Tilia

Grožio ir SPA centras

Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis tuščias Prekių krepšelyje nėra.

Tilia

Grožio ir SPA centras